Astropay İnternetten Nasıl Alınır; Merit Royal Bet

Her ödeme yönteminin bir kullanım şekli, kartların satın alınma şekli vardır. Mesela havale yapacağınız zaman kartlara ihtiyaç duymazsınız. Bankaya gidip hesap numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ya da cep bank yöntemini kullanabilirsiniz. Kredi kartı yöntemini kullanmak içinse önce kredi kartı almanız gerekir. Bunun için de bankalara başvuru yapmalı, günlerce işleminizin onaylanmasını beklemelisiniz. Ancak internet bankacılığı ile kullanılan kartların alımı hepsine göre daha kolaydır. Astropay bu internet bankacılığı yöntemlerinden birisi olup her an isteyen kişinin alabileceği şekilde bir düzen içinde satılmaktadır. Eğer astropay satın almak istiyorsanız hemen internete girmelisiniz. İnternette bulunan astropay satış bayileri sitelerinden canlı destek bölümüne ulaşarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu bölüme almak istediğiniz kart limitini bildirmeli ve hesap numarası istemelisiniz. Hesaplarına parayı yatırdığınız zaman onlardan bir kart kodu almalısınız. Bu kod sizin kartınızla ilgili olan her şeydir. Çünkü kartın içinde kredi kartlarında bulunduğu gibi bilgileriniz bulunmaz. Kart sadece koddan ibarettir. Zaten bu yüzden çok tercih edilir. Kullanıcılarının hiçbir bilgisini içermez ve paylaşmaz. Bu kartın bazı özellikleri vardır ve bunlar diğer kredi kartlarından farklıdır.

  • Normal kredi kartları için bankalara başvurursunuz ama astropay için bayiliklere. Bu da insanlara astropay güvenli mi sorusunu sordurabilir. Ancak dediğimiz gibi hiçbir bilginizi paylaşmazlar ve bu işi hakkıyla yapan SSL sistemi yüksek olan sitelerde de asla kötü niyetli işler göremezsiniz.
  • Para birimi TL değil dolardır. Bu yüzden de ücretlerin sürekli oynadığını görebilirsiniz.
  • Her sitenin kur değerlendirmesi farklıdır. Ücretler ve astropay bozdurma işlemi için her site farklı kur kullanır. En uygun kuru olan siteyi bulabilirsiniz.

Bozdurma İşlemi Nedir

Merit Royal Bet Astropay ile ödeme yapabileceğiniz ve çekebileceğiniz bir sitedir. Bozdurma işlemi tıpkı normal kredi kartlarından para çekmeniz gibi bir işlemdir. Astropay içerisindeki parayı çekmek astropay bozum işlemi demektir. Bu işlem için canlı destek hattına başvurmalısınız. Üstelik kredi kartlarında olduğu gibi sizden faiz de almazlar. Çünkü sizin kartınız ön ödemelidir. Olmaya bir parayı harcamazsınız, borca girmezsiniz. Önceden parasını ödediğiniz kartınızın içerisindeki parayı bozdurmak en doğal hakkınızdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.