Meritroyalbet’te Para Yatıran, Para Kazanıyor!

Rocketpay Meritroyalbet para yatırma sistemi sayesinde, üye oyuncular hesaplarına para yatırırken, yatırmakta oldukları meblağın %15- 25’i oranında bonus kazanmaktadır. Meritroyalbet paralı oyunlar sitesi, Farklı dönemlerde, farklı para sistemleri için promosyonlar projelendirmektedir. Bunu yapmaktaki amacı, farklı para sistemlerinin, üyeler tarafından kullanılmasına teşvik sağlamaktır. Neredeyse her para yatırma ve para çekme sistemi için bonus dağıtmakta olan paralı oyunlar sitesi, en tercih edilmekte olan site unvanını taşımaktadır.

%25 Rocketpay Para Yatırma Bonusu Kurallar

  • Meritroyalbet üyelik işlemlerini tamamlamış her oyuncu, bu promosyona katılabilmektedir.
  • Promosyona katılabilmek için alt para yatırma limiti, 50 TL olarak belirlenmiştir. 50 TL tek parça halinde yatırılmalıdır. Tek parça olmayan meblağın 50 TL’nin altında olması durumunda, üye oyuncu promosyon kapsamında değerlendirilmeyeceğinden, hesabına bonus tanımlama işlemi gerçekleştirilmeyecektir.
  • Yatıracağınız paranın, %15 ya da %25’ini bonus olarak kazanabilmek için, gün içinde Meritroyalbet para çekme sistemlerinden birini kullanmamanız gerekmektedir. Gün içinde hesabınızdan para çekimi yapmanız durumunda, promosyon dışında değerlendirileceksiniz.
  • Hesabınıza tanımlanmış bonusunuzun kullanım süresi 1 ay olmaktadır. 1 ay içerisinde kullanılmamış bonuslar, üye hesabından otomatik olarak silinmektedir.
  • Üyenin tek hesabının olması gerekmektedir. 1 üyenin 1’den fazla üyeliğinin olduğunun anlaşılması durumunda, üyenin kötü amaçlı olduğu, hileli bonus kullanmış bulunduğu kanısına varılmaktadır. Bu gibi durumlarda, kusurlu üyenin üyeliğine son verilmektedir.

Para Çekme Süresi

Meritroyalbet para çekme işlemi gün içinde yalnızca bir kere yapılabilmektedir. Eğer gün içinde ikinci ve daha fazla para çekim talebi olursa bunlar dikkate alınmaz ve değerlendirilmez. Para çekme işlemi Meritroyalbet sitesinde yoğunluk da göz önüne alındığında otuz dakika ile altı saat içerisinde gerçekleştirilir. Haftanın yedi günü yirmi dört saat para çekme işlemi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Meritroyalbet sitesi aynı zamanda çapraz çekime de izin vermektedir. Eğer Meritroyalbet nasıl kredi kartı ile çekim işlemi yapacaksanız para çekme talebi alındıktan sonra süre üç ile beş gün arasında değişebilmektedir. Bu sitede günlük para çekme alt limiti ise 10 lira, 50 Euro, 50 dolar veya 50 GBP’dir. Bu durumda para çekme üst limiti ise 50.000 lira olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.