Papara Uygulaması ile Para Yatırma

Papara hesabı her para transferini keyifle, endişelenmeden yapılması için tasarlanmış bir uygulamadır. 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilme ve istediğin kişinin Papara hesabına para gönderebilme özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yüzden papara uygulaması ile para yatırma sanıldığının aksine sürekli hizmet veren ve güvenli bir uygulamanın alanıdır.

Papara hesabına para yatırmanın ise birden fazla yöntemi bulunur. Bu yollardan en çok tercih edilenlerden birisi banka hesabından Papara hesabına ücretsiz para transfer etmektir. Bir başka sıklıkla kullanılan uygulama ise anlaşmalı ATM’lerden Papara hesabına para yatırmaktır. Banka hesabına ihtiyaç duymadan bu yöntemin çalıştığı görülür. Teknolojinin var olmasıyla hayatı kolaylaştıran bir uygulama haline dönmüştür.

Papara Hesabına ATM’den Para Yatırmak

Papara hesabına para yatırmak için bir banka kartın olmasına gerek duyulmaz. Hızlı ve pratik işlemleri içerisinde barındırır. Papara hesabına kartsız işlem ile para yatırmak için ilk yapılması gereken işlem Papara’nın anlaşmalı olduğu banka ATM’lerinden herhangi birini gitmektir. ATM’den kartsız işlem ile Papara hesabına para yatırılması gerçekleşebilir. Bunun için Papara uygulamanın açılıp sağ üst köşedeki “Yatır” butonuna dokunmak lazımdır. “Kartsız işlemle nakit yatır” seçeneği ile TC kimlik numarası sayesinde bu yatırılma yapılabilir. Ücret alınmadan bu şekilde bu işlemin tamamlandığı görülür.

Para Yatırmada Uygulama

Telefonunuza da yükleyeceğiniz uygulama sayesinde istediğinize para gönderme ve para isteğinde bulunabilirsiniz. Her zaman para uygulaması ile para yatırma ücretsiz şekilde meydana gelir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı bir kullanım hali olursa işlem ücreti kesilmesi gerçekleşir. Zaten ücretsiz işlem limitlerin dolduğunda e-posta ya da sms ile bilgilendirme yapılır. Bildirim gönderimi olmuşsa ancak o zaman işlem ücreti alınma durumu gözlemlenir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.